frappedonea

Το πρώτο Ελληνικό blog που διαβάζετε απολαμβάνοντας τον αγαπημένο σας Frappe….

TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGUE Αυγούστου 26, 2011

Filed under: Αθλητική Ενημέρωση — frappedonea @ 22:07

1ος όμιλος

1η αγωνιστική (14.09.2011)

21:45 Manchester City – Napoli

21:45 Villarreal CF – Bayern München

2η αγωνιστική (27.09.2011) 
21:45 Bayern München – Manchester City
21:45 Napoli – Villarreal CF

3η αγωνιστική (18.10.2011) 
21:45 Manchester City – Villarreal CF
21:45 Napoli – Bayern München

4η αγωνιστική (02.11.2011) 
21:45 Bayern München – Napoli
21:45 Villarreal CF – Manchester City

5η αγωνιστική (22.11.2011) 
21:45 Bayern München – Villarreal CF
21:45 Napoli – Manchester City

6η αγωνιστική (07.12.2011) 
21:45 Manchester City – Bayern München
21:45 Villarreal CF – Napoli

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (14.09.2011)

21:45 Lille – CSKA Moscow
21:45 Inter – Trabzonspor

2η αγωνιστική (27.09.2011) 
21:45 CSKA Moscow – Inter
21:45 Trabzonspor – Lille

3η αγωνιστική (18.10.2011) 
21:45 CSKA Moscow – Trabzonspor
21:45 Lille – Inter

4η αγωνιστική (02.11.2011) 
21:45 Trabzonspor – CSKA Moscow
21:45 Inter – Lille

5η αγωνιστική (22.11.2011) 
21:45 CSKA Moscow – Lille
21:45 Trabzonspor – Inter

6η αγωνιστική (07.12.2011) 
21:45 Inter – CSKA Moscow
21:45 Lille – Trabzonspor

3ος όμιλος

1η αγωνιστική (14.09.2011)

21:45 Benfica – Manchester United
21:45 FC Basel – Otelul Galati

2η αγωνιστική (27.09.2011)
21:45 Otelul Galati – Benfica
21:45 Manchester United – FC Basel

3η αγωνιστική (18.10.2011) 
21:45 Otelul Galati – Manchester United
21:45 FC Basel – Benfica

4η αγωνιστική (02.11.2011) 
21:45 Benfica – FC Basel
21:45 Manchester United – Otelul Galati

5η αγωνιστική (22.11.2011) 
21:45 Manchester United – Benfica
21:45 Otelul Galati – FC Basel

6η αγωνιστική (07.12.2011) 
21:45 FC Basel – Manchester United
21:45 Benfica – Otelul Galati


4ος όμιλος

1η αγωνιστική (14.09.2011)
21:45 Dinamo Zagreb – Real Madrid
21:45 Ajax – Olympique Lyon

2η αγωνιστική 27.09.2011 
21:45 Real Madrid – Ajax
21:45 Olympique Lyon – Dinamo Zagreb

3η αγωνιστική (18.10.2011) 
21:45 Real Madrid – Olympique Lyon
21:45 Dinamo Zagreb – Ajax

4η αγωνιστική (02.11.2011) 
21:45 Olympique Lyon – Real Madrid
21:45 Ajax – Dinamo Zagreb

5η αγωνιστική (22.11.2011) 

21:45 Olympique Lyon – Ajax
21:45 Real Madrid – Dinamo Zagreb

6η αγωνιστική (07.12.2011) 
21:45 Ajax – Real Madrid
21:45 Dinamo Zagreb – Olympique Lyon

5ος όμιλος

1η αγωνιστική (13.09.2011)
21:45 Chelsea – Bayer Leverkusen
21:45 Genk – Valencia

2η αγωνιστική (28.09.2011) 
21:45 Bayer Leverkusen – Genk
21:45 Valencia – Chelsea

3η αγωνιστική (19.10.2011) 
21:45 Bayer Leverkusen – Valencia
21:45 Chelsea – Genk

4η αγωνιστική (01.11.2011) 
21:45 Genk – Chelsea
21:45 Valencia – Bayer Leverkusen

5η αγωνιστική (23.11.2011) 
21:45 Bayer Leverkusen – Chelsea
21:45 Valencia – Genk

6η αγωνιστική (06.12.2011) 
21:45 Chelsea – Valencia
21:45 Genk – Bayer Leverkusen

6ος όμιλος

1η αγωνιστική (13.09.2011)

21:45 Borussia Dortmund – Arsenal FC
21:45 Ολυμπιακός – Olympique Marseille

2η αγωνιστική (28.09.2011)
21:45 Arsenal FC – Ολυμπιακός
21:45 Olympique Marseille – Borussia Dortmund

3η αγωνιστική (19.10.2011) 
21:45 Ολυμπιακός – Borussia Dortmund
21:45 Olympique Marseille – Arsenal FC

4η αγωνιστική (01.11.2011) 
21:45 Arsenal FC – Olympique Marseille
21:45 Borussia Dortmund – Ολυμπιακός

5η αγωνιστική (23.11.2011) 
21:45 Arsenal FC – Borussia Dortmund
21:45 Olympique Marseille – Ολυμπιακός

6η αγωνιστική (06.12.2011) 
21:45 Borussia Dortmund – Olympique Marseille
21:45 Ολυμπιακός – Arsenal FC

7ος όμιλος

1η αγωνιστική (13.09.2011)

21:45 ΑΠΟΕΛ – Zenit St. Petersburg
21:45 FC Porto – Shakhtar Donetsk

2η αγωνιστική (28.09.2011) 
21:45 Shakhtar Donetsk – ΑΠΟΕΛ
21:45 Zenit St. Petersburg – FC Porto

3η αγωνιστική (19.10.2011) 
21:45 FC Porto – ΑΠΟΕΛ
21:45 Shakhtar Donetsk – Zenit St. Petersburg

4η αγωνιστική (01.11.2011) 
21:45 ΑΠΟΕΛ – FC Porto
21:45 Zenit St. Petersburg – Shakhtar Donetsk

5η αγωνιστική (23.11.2011) 
21:45 Shakhtar Donetsk – FC Porto
21:45 Zenit St. Petersburg – ΑΠΟΕΛ

6η αγωνιστική (06.12.2011) 
21:45 ΑΠΟΕΛ – Shakhtar Donetsk
21:45 FC Porto – Zenit St. Petersburg

8ος όμιλος

1η αγωνιστική (13.09.2011)

21:45 FC Barcelona – Milan
21:45 Viktoria Plzeň – BATE Borisov

2η αγωνιστική (28.09.2011)
21:45 Milan – Viktoria Plzeň
21:45 BATE Borisov – FC Barcelona

3η αγωνιστική (19.10.2011) 
21:45 Milan – BATE Borisov
21:45 FC Barcelona – Viktoria Plzeň

4η αγωνιστική (01.11.2011) 
21:45 BATE Borisov – Milan
21:45 Viktoria Plzeň – FC Barcelona

5η αγωνιστική (23.11.2011) 
21:45 Milan – FC Barcelona
21:45 BATE Borisov – Viktoria Plzeň

6η αγωνιστική (06.12.2011)
21:45 FC Barcelona – BATE Borisov
21:45 Viktoria Plzeň – Milan 

About these ads
 

Υποβολή απάντησης

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

WordPress.com Logo

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Log Out / Αλλαγή )

Twitter picture

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Log Out / Αλλαγή )

Facebook photo

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Log Out / Αλλαγή )

Google+ photo

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Log Out / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

 
Follow

Get every new post delivered to your Inbox.